• Варильна поверхня Samsung NZ84J9770EK

Варильна поверхня Samsung NZ84J9770EK

  • Виробник: Samsung
  • Код товару: 10413
  • Наявність: Предзаказ
  • 23 884.80 грн.Інноваційна технологія віртуального полум'я Virtual Flame ™ за допомогою світлодіодів сигналізує потужність, з якою працює кожна конфорка. Отримайте точність і підготуйте продукти доопрацьовані до досконалості.


Магнітні регулятор дозволяє точно контролювати параметри потужності індукційної плити Samsung Chef Collection - в будь-якому місці на її поверхні. Той факт, що їх можна відчепити, крім того, значно полегшує очищення поверхності.Вместіт навіть найбільший посуду. Індукційна плита має велику відкриту поверхню, яка називається Wide Flex Zone, яка призначена, щоб ви могли готувати в декількох судинах одночасно. Широка і велика, місткість каструлі і сковорідки різних форм, розмірів, що перевищують можливості звичайних варильних панелей.


Кнопка Keep Warm виявиться незамінним під час приготування кількох страв одночасно - підтримує ідеальну температуру страв, піклуючись про те, щоб їх не кип'ятити. Страви не втрачають нічого зі свого смаку, незалежно від того, в який момент їх вказати.


Кнопка паузи-це більше зручність приготування їжі. Дозволяє зменшення потужності всіх зон приготування їжі з одним натисненням кнопки. Відновлення їх до колишнього рівня. це питання повторного натискання.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре