• Пилосос Samsung VC07M25E0WR

Пилосос Samsung VC07M25E0WR

  • Виробник: Samsung
  • Код товару: 10346
  • Наявність: Предзаказ
  • 2 048.00 грн.Пилозбірник пилососа SAMSUNG VC07M25E0WR - це мішок, який знаходиться в корпусі пилососа. Поки Ви робите прибирання, пил і сміття збираються в цьому мішку, а після збирання мішок, повний сміття і пилу, Вам потрібно просто дістати з пилососа і викинути або витрусити.

З сухим прибиранням пилососа SAMSUNG VC07M25E0WR Ви позбудетеся від домашнього пилу і нечистого повітря в приміщенні. У Вашому будинку завжди буде порядок, а також Ви захистите себе від головного болю, втоми, зниження працездатності і інших проблем зі здоров'ям, викликаних перебуванням в курному або погано прибраному приміщенні.

Мішок для пилу пилососа SAMSUNG VC07M25E0WR має великий обсяг в 2,5 л, завдяки чому Вам не доведеться дуже часто його міняти, і Ви без проблем за раз зможете провести прибирання у всьому будинку.

Завдяки перемикачу потужності на корпусі пилососа SAMSUNG VC07M25E0WR Ви самі можете вибрати потужність всмоктування пилу в залежності від того, наскільки сильно забруднено приміщення. Завдяки цій функції Вам не доведеться використовувати повну потужність пилососа в разі, якщо потрібно пропилососити не сильно забруднену поверхню, а також Ви легко зможете підсилити потужність, коли необхідна більш ретельне прибирання.

Індикатор стежить за заповненням пилозбірника пилососа SAMSUNG VC07M25E0WR підкаже Вам, коли пора міняти мішок, повний пилу і сміття. Завдяки цій функції Вам не доведеться зупиняти прибирання для того, щоб перевірити, чи не потрібно вже міняти мішок.

З насадкою для підлоги і килимів у пилососа SAMSUNG VC07M25E0WR Ви зможете зручно пропилососити підлогу на кухні і в коридорі, а також килими у вітальні, спальної або дитячій, - це можливо за все з однієї насадкою.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре