• Кавова машина Siemens TI915M89RW

Кавова машина Siemens TI915M89RW

  • Виробник: Siemens
  • Код товару: 10395
  • Наявність: Предзаказ
  • 38 067.20 грн.Цінителі з найвищими вимогами до кави хочуть кращого - також коли справа доходить до їх експреса. Інноваційний кольоровий TFT-дисплей є не тільки ідеальним доповненням до пророчої дизайну повністю автоматичної кавомашини, але і робить роботу пристрою гранично простий. Ця передова технологія, включаючи навігацію через інтерактивні меню і інтуїтивно зрозумілу логіку роботи, перетворює просте зручність в справжнє задоволення від використання.


Знавці кави знають, скільки факторів впливає на відмінний, неповторний смак і аромат кави. EQ.9 Express Siemens може вирішити ці проблеми. Його елегантний корпус приховує інноваційну технологію для досягнення максимального аромату, підтримуючи оптимальну, постійну температуру заварювання. Важливою перевагою є також функція autoMilk Clean, тобто автоматичне очищення молочного піноутворювача після приготування молочного кави (удар пара).


Завжди варите каву при правильній температурі - це кращий спосіб повністю розвинути аромат кави. Ідеальна температура для приготування ідеального еспрессо становить від 90 до 95 ° C. Тільки машини EQ з унікальною системою sensoFlow забезпечують підтримку найбільш відповідних умов під час приготування кави. Найшвидший і ефективний спосіб отримання ідеального еспрессо забезпечується датчиками, які контролюють температуру протягом усього процесу пивоваріння.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре