• Кавова машина Delonghi EC146B

Кавова машина Delonghi EC146B

  • Виробник: Delonghi
  • Код товару: 10387
  • Наявність: Предзаказ
  • 2 048.00 грн.Настільна кавоварка еспресо Delonghi EC 146 B, потужністю в 1050 Вт, порадує простотою і зручністю в експлуатації і легкістю в обслуговуванні. Завдяки Delonghi EC 146 B, Ви зможете в будь-який час приготувати смачний і ароматний напій з меленої кави, адже для цього в ній пропонується контейнер для води, об'ємом в 1 л, і система «Капучинатор», яка вміє змішувати пари води з молоком, роблячи стійку і густу пінку. Обладнана ця модель двома crema-фільтрами, використовуючи які одночасно можна приготувати одну або дві чашки кави. Крім цього, два окремих термостата уможливлять контролювати температуру води і пара, а вбудований ущільнювач кави дозволить домогтися найкращих результатів і яскравого смаку. Варто також відзначити наявність Антикапельний системи, функції автоматичного відключення і зручний знімний піддон.


Одна або дві порції

Кавоварка DeLonghi EC 146 B приготує для вас одну або дві порції кави за один раз. Для цього в комплекті є 2 crema-фільтра на 1 і 2 чашки. Встановіть відповідний фільтр в тримач, і кавоварка приготує необхідну кількість порцій. Вбудований ущільнювач дозволяє утрамбувати мелену каву перед початком приготування.


Приготування капучіно

Дана кавоварка готує чорний, міцний еспрессо і ніжний капучіно. Пристрій оснащений системою «Капучіно». Спеціальна насадка дозволяє за допомогою пара збити молоко в густу піну. Кавоварка DeLonghi EC 146 B пригостить вас і ваших близьких різними кавовими напоями з молоком: латте, макиято і іншими. Просто занурте насадку в ємність з молоком і включіть подачу пари. Кілька секунд - і ви отримаєте збиту молочну піну.


Легке використання

Кавоварка має просте управління. Для перемикання функцій є один регулятор. Світлові індикатори показують стан кавоварки: включення / вимикання, приготування еспрессо або капучино. Пристрій не вимагає попередньої підготовки до роботи. Завдяки Антикапельний системі кавоварка буде завжди мати охайний вигляд. Піддон для крапель можна витягати і мити.


Автоматичне відключення

З метою економії електроенергії пристрій самостійно вимкнеться, якщо ви деякий час його не використовуєте. Автоматичне відключення спрацьовує через 9 хвилин простою кавоварки. Ця функція - відмінна риса оновленої кавоварки, в попередньої моделі можливість автоматичного відключення була відсутня.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре