• Електрогриль Philips HD4419 / 00

Електрогриль Philips HD4419 / 00

  • Виробник: Philips
  • Код товару: 10432
  • Наявність: Предзаказ
  • 1 843.20 грн.Високотемпературна пластина зберігає всі аромати

Висока температура пластини дозволяє зберегти весь сік і аромат їжі. У момент зіткнення продуктів з поверхнею гриля, їжа починає шкворчать і корічневеть, при цьому створюється смачна скоринка, яка зберігає всередині весь смак і аромат їжі.


Товста пластина залишається гарячою, навіть якщо покласти заморожені продукти

У порівнянні зі стандартною, товста пластина накопичує більше тепла, тому вона залишається гарячою, навіть якщо на неї покласти заморожені продукти. Така постійна температура дозволяє готувати швидше і рівномірніше. Температура також підтримується в перші важливі секунди, коли продукти поміщаються на гриль, що допомагає зберегти всі соки і аромати їжі.


Висока потужність для швидкого розігріву і підтримки постійної температури

Висока потужність приладу дозволяє швидко розігрівати пластини, миттєво нагріваючи їх до робочої температури і заощаджуючи ваш Висока дорогоцінний час. Це також означає, що поверхня гриля зберігає температуру, коли продукти кладуть на пластину, так як висока потужність гарантує миттєве відновлення температури.


Рифлені і рівні пластини дозволяють смажити в олії, обсмажувати

Рифлена або рівна поверхня забезпечують вибір способу приготування, тому можна готувати саме так, як вам необхідно. Рівна поверхня підходить для смаження в олії і для обсмажування невеликих шматочків. Рифлена поверхня створює чарівний гриль-ефект.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре