• Електром'ясорубка Bosch MFW67440

Електром'ясорубка Bosch MFW67440

  • Виробник: BOSCH
  • Код товару: 10361
  • Наявність: Предзаказ
  • 5555.20 грн.Компанія Bosch надала універсальну м'ясорубку MFW6 ProPower. Як відзначає виробник, лінійка м'ясорубок поєднує в собі надійність, високу потужність і продуктивність, універсальність і багатофункціональність. Висока потужність мотора дозволяє швидко переробляти велику кількість продуктів. За одну хвилину можна отримати до 4,3 кг м'ясного фаршу.


Завдяки великій кількості змінних дисків і насадок прилад перетворюється в практично універсальний комбайн. Передбачені диски для формування фаршу, насадки для ковбасок та кебаба. Насадки легко знімаються і встановлюються. Для цього достатньо просто натиснути на кнопку і повернути насадку проти годинникової стрілки.


Диски для формування м'яса завжди знаходяться під рукою. У корпусі м'ясорубки передбачений відсік для їх зберігання, а відсік в нижній частині приладу служить для зберігання кабелю і вилки. Формувальні диски виготовлені з нержавіючої сталі і тому довговічні. Крім того, їх можна мити в посудомийній машині. Стикувальний елемент металевий, що продовжує термін служби приладу, а зручна рукоятка на корпусі спрощує його перенесення.


Спеціально на той випадок, якщо м'ясо виявилося сильнішим ножа, MFW6 ProPower оснащена функцією «Реверс», яка дозволяє провертати шнек м'ясорубки в зворотному напрямку і обійти проблему намотування на нього жив. У разі блокування шнека теплової датчик системи захисту від перегріву зупинить двигун і запобіжить поломці.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре