Електром'ясорубка Kenwood MG-510

  • Виробник: Kenwood
  • Код товару: 10368
  • Наявність: Предзаказ
  • 2 483.20 грн.Мясорубка Kenwood MG-510 - це прекрасний зразок кухонної техніки, виготовлений з дотриманням традицій компанії Kenwood - оригінальний дизайн, останні інновації, висока якість, надійність і довговічність.

Мясорубка Kenwood MG-510 оснащена потужним функціональним двигуном. Він володіє високим показником робочої потужності - в звичайному режимі 500 Ватт, і пікова потужність в 1600 Вт при блокуванні мотора. Завдяки солідності цих показників м'ясорубка Kenwood MG-510 демонструє воістину значну продуктивність - вона здатна швидко і легко переробити 2 кг м'яса в одну хвилину! Маючи м'ясорубку з подібною продуктивністю, ви забудете про найбільш трудомісткою роботі на кухні. Важлива і надзвичайно зручна функція «реверс» дозволяє очищати шнек в разі намотування на нього міцних сухожиль і від застряглих в ньому кісточок і плівок. М'ясорубка комплектується трьома стандартними насадками різного ступеня перфорації - з їх допомогою ви зможете готувати фарш необхідної консистенції, а також декількома спеціальними додатковими насадками для приготування домашніх ковбас або кебабів.

Міцний захищений від корозії метал, з якого виготовлений корпус і ріжучі елементи м'ясорубки, не втрачає своїх властивостей і не окислюється навіть при тривалому використанні приладу. Завдяки цьому м'ясорубка Kenwood MG-510 є надійним апаратом здатним до тривалої безперебійної роботи. Мясорубка Kenwood MG-510 стане вашим найкращим помічником в приготуванні м'ясних страв.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре