• Міксер Zelmer  481.5 (ZHM1205)

Міксер Zelmer 481.5 (ZHM1205)

  • Виробник: Zelmer
  • Код товару: 10320
  • Наявність: Предзаказ
  • 716.80 грн.Міксер Zelmer 481,5 / ZHM 1205 - маленький помічник з великою продуктивністю!


Хороший міксер - це невід'ємна частина процесу готування. Він дозволяє збивати всякого роду маси, змішуючи абсолютно різні за складом продукти. Міксер Zelmer 481,5 / ZHM 1205 - це компактний електроприлад, який забезпечить високу якість взбівкі. Приготування основи для млинців, кремів, коктейлів або твороженной мас стане ще простіше і комфортніше з ручним міксером.

Для чищення такої моделі необхідно після роботи знімати тільки віночки. Їх дуже просто промити в проточній воді. Zelmer 481,5 / ZHM 1205  не тільки компактний, але і зручний для комфортного використання.

Загальна характеристика:


Потужність даного приладу сягає 400 Вт. Для такої мініатюрної моделі це дуже високий показник продуктивності. Функціонал міксера включає 5 різних швидкостей. Для кожного блюда потрібна індивідуальна швидкість збивання. Наприклад, для яєчних білків - швидкість повинна бути досить великою, щоб отримати однорідну пінисту масу. Для отримання пюре велика швидкість не потрібна, навпаки, досить першого ступеня швидкості.

Міксер також оснащений "турборежимом". Цей режим на деякий час здатний обертати віночки максимально швидко. Зазвичай дана технологія збивання використовується в кінці взбівкі, щоб яка готується маса стала однорідні. Час використання кнопки «Турбо» обмежена з метою захисту пристрою від перегріву. Різкий перегрів може викликати поломку внутрішнього двигуна приладу.

Якщо під час роботи погано закріплений віночок випадає з отвору, то прилад автоматично відключається. Це можливо, завдяки функції «Захист при випадковому від'єднанні." Крім звичайного збивання, міксер здатний замішувати тісто. Ця функція зручна тим, що отримання тесту більше не вимагає великих зусиль.

У комплект моделі 481,5 / ZHM 1205 входить вінчики для звичайного збивання з нержавіючої сталі. Його можна мити в посудомийній машині. Матеріал стійкий при високих температурах. Крім нього, також є насадка для приготування пюре. Матеріал деталі такої ж як у віночка. Керівництво до використання додається на декількох мовах.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре