• Кухонний комбайн SMEG SMF01RDEU

Кухонний комбайн SMEG SMF01RDEU

  • Виробник: Smeg
  • Код товару: 10310
  • Наявність: Предзаказ
  • 9 958.40 грн.Потужності XXI століття в дизайні 1950-х років

Smeg - це італійський виробник побутової і професійної техніки для кухні. Компанія стверджує, що випускає продукцію в класичному італійському стилі Smeg, який базується на трьох рисах, які вселяють душу в предмети побуту: ноу-хау, креативність і завершеність. Дійсно, прилади, що випускаються під зазначеної маркою, відрізняються не тільки ретельно пророблений конструкцією, але і цікавим дизайном.

Сьогодні читачеві надається можливість познайомитися з одним з приладів, оформленому в ретро-стилі 50-х років минулого століття. У серію входять як мала побутова техніка, так і велика: холодильники, посудомийні машини та ін. Отже, при бажанні та можливостях користувач може обладнати кухню побутовою технікою, виконаної в єдиному стильовому рішенні. Колір також можна вибрати залежно від пристрастей і ідей облаштування приміщення: кремовий, червоний, рожевий, пастельний зелений, чорний, сріблястий і блакитний.

Планетарний міксер Smeg SMF01

Поглянувши на прилад, дійсно можна безпомилково розпізнати дизайн, знайомий нам по фільмах і фотографій тих часів. Нас же більше цікавить питання функціональності, чому і будуть присвячені розділи, які дозволять скласти уявлення про результати роботи і зручність експлуатації.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре