• Кухонний комбайн PHILIPS HR7778 / 00

Кухонний комбайн PHILIPS HR7778 / 00

  • Виробник: Philips
  • Код товару: 10308
  • Наявність: Предзаказ
  • 5 555.20 грн.Кухонний комбайн з колекції Philips Avance - це універсальне рішення для вашої кухні. Завдяки нової інноваційної металевої насадки-гаку для тіста, потужному мотору 1300 Вт і запрограмованої кнопці замішування тіста одним натисканням випікати хліб стало просто, як ніколи.

Досить одного торкання кнопки фіксованої і насадки для збивання з 2 віночками, щоб збити білки в повітряну піну (збільшення обсягу до 600%) або отримати ідеально збиті вершки (збільшення обсягу до 200%). Ніколи ще приготування смачних десертів не було таким простим!

Технологія PowerChop поєднує в собі особливу форму і кут розташування ножа і спеціальний дизайн внутрішньої чаші, що забезпечує ідеальний результат при подрібненні м'яких і твердих інгредієнтів. Ідеальне рішення для приготування пюре і тесту для випічки!

На додаток до 12 швидкостям і імпульсному режиму цей кухонний комбайн Avance оснащений ще 3 запрограмованими кнопками, які управляються одним дотиком. Щоб їх вибрати, просто поверніть регулятор в положення "ON" і натисніть одну з запрограмованих кнопок. Після цього мотор автоматично запрацює на потрібної швидкості і з потрібними настройками імпульсного включення, гарантуючи оптимальний результат.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре