0 0 0грн Кошик

Bosch PVS651FB5E

Код товару: 1440
  • Виробник: Bosch
  • Гарантія: 12 міс.
Доступний
Доставка 7-10 днів
18 058грн

Опис

Індукційна варильна поверхня Bosch PVS651FB5E є незалежною конструкцією і прекрасно розташовується на будь-якій кухні для щоденного використання в процесі приготування різноманітного домашнього меню. Склокерамічна поверхня приладу обладнана чотирма індукційними зонами нагріву, дві з яких можуть об'єднуватися для приготування страв в посуді нестандартних розмірів. Кожна конфорка оснащена індикацією залишкового тепла і функцією таймера, завдяки якій можна зручно задавати час готування їжі. Після закінчення часу зона нагріву автоматично відключається. Функція Power Boost присутня на всіх конфорках, що на 50% збільшує швидкість закипання рідини для швидкого приготування страв. Наявність 17-ступінчастою налаштування потужності нагрівання дає можливість задавати оптимальний температурний режим для кожного блюда, економлячи при цьому електроенергію. У індукційної варильної поверхні Bosch PVS651FB5E застосовано сенсорне керування. Вона автоматично визначає наявність посуду, нагріваючи тільки площа дна, тому при необхідності прилад можна протирати від забруднень і під час готування, і після закінчення роботи.

Характеристики

Тип Варильна поверхня електрична
Керування сенсорне
Ширина, см 59,2
Висота, см 5,1
Глибина, см 52,2
Конструкція незалежна
Кількість електричних конфорок 4
Специфічні конфорки PowerBoost для всіх зон
Розмір конфорок, мм 190; 210; 145; 180
Потужність конфорок, кВт 2,2/3,7; 2,2/3,7; 1,4/2,2; 1,8/3,1
Тип нагрівальних елементів індукційні
Індикатор залишкового тепла є
Клас енергоспоживання немає даних
Товар на сайті виробника https://www.bosch-home.com.ua/productlist/pryhotuvannia-ta-zapikannia/varylni-poverhni/induktsiini-varylni-poverhni/PVS651FB5E
Покриття робочої поверхні склокераміка
Кришка немає
Блокування панелі керування є
Додатково Змінні 17-ступінчасті настройки потужності для кожної зони. Розпізнавання наявності посуду. Таймер для всіх зон.
Колір чорний

Відгуків (0)

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре